DOBOT MG400 Professional

Snadno programovatelný, přesto již plně průmyslový robot řady Magician, který díky svým vlastnostem je ideálním prostředkem nejen pro prvotní seznámení s průmyslovými roboty, ale i užitečným pomocníkem pro celou řadu menších aplikací a operací ve výrobě. Jedná se o malý kolaborativní desktopový robot s půdorysem základny menším, než je papír formátu A4, s dosahem až 440 mm a nosností do 750 g. Díky rychlému a jednoduchému zprovoznění, programování formou učení a schopností včas detekovat kolizi najde tento robot uplatnění všude tam, kde je zapotřebí flexibilita, bezpečnost a rychlé nasazení.

 

 

Robot MG400 je vybaven servomotory s vysoce přesnými absolutními enkodéry. Ve spojení s vlastním servopohonem a řízením, který si firma DOBOT sama vyvíjí, s algoritmem potlačení vibrací a zajištěnou přesností trajektorie víceosého pohybu se opakovatelnost robota pohybuje do ± 0,05 mm. Řídící jednotka umístěna v základně robota, včetně nezbytných konektorů i vstupů a výstupů, představuje praktické kompaktní provedení se snadným přístupem a obsluhou. Pro řadu aplikací oceníte i interní vedení vzduchu pro pneumatické a vakuové uchopovače.

 

MG400

 

Tradiční výhodou robotů DOBOT je nabídka více možností programování. I v tomto případě robot nabízí přesnou reprodukci trajektorie, kterou lze robota naučit jednoduché operace i bez znalosti programování tak zvanou metodou „Drag and Move“. Začátečníci i pokročilí uživatelé robota pak mohou využít intuitivního grafického programování, které nevyžaduje znalost přesné syntaxe programovacího jazyka, a i bez hlubších zkušeností umožňuje vyvíjet poměrně náročné aplikace. K dispozici je samozřejmě i plnohodnotné programování pomocí skriptů jazyka Lua. Intuitivní programovací rozhraní a interaktivně řízený design výrazně zlepšují efektivitu vývoje robotických aplikací.

 


 

 

Technická specifikace ke stažení ve formá PDF

 


 


Distribuci a prodej robotů pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje

CONTROLTECH
www.controltech.cz
Telefon: +420 607 170 914
E-mail: roboty@controltech.cz